Bayburtlu Zihni Şiir Yarışması ödülleri sahiplerini buluyor

 • 12 Kasım 2015
Bayburtlu Zihni Şiir Yarışması ödülleri sahiplerini buluyor

Uluslararası Şair Zihni Şiir Yarışması’nın ödülleri sahiplerini buluyor. Bayburt Tarih-Kültür ve Edebiyat Derneği tarafından Uluslararası boyutta düzenlenen Bayburtlu Şair Zihni Şiir Yarışması’nın ödül töreni 13 Kasım 2015 Cuma günü gerçekleşecek.

Konuyla ilgili bilgi veren BAYDER Başkanı Fatih Dündar, Bayburtlu Şair Zihni Şiir Yarışması’nın bu yıl ikinci kez düzenlediklerini belirterek, yarışmaya Almanya, Azerbaycan, Kosova, Tataristan’ın yanı sıra Türkiye’den 46 ilden yarışmacının eserleriyle katıldığını ve 200’e yakın eserin değerlendirildiğini kaydetti.
Yarışmada ilk 10’a giren eserlerin ödül töreninde seslendirileceğini ve sahiplerine çeşitli ödüller takdim edileceğini kaydeden Dündar, ilk 3’e giren eserlerin sahiplerine ise ayrıca para ödülü takdim edileceğini belirtti.
Dündar, Şair Zihni Kültür Merkezi’nde saat 19.30’da yapılacak olan ödül törenine tüm Bayburt halkını davet ettiğini sözlerine ekledi.

Bayburtlu Zihni Şiir Yarışması ödülleri sahiplerini buluyor

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Gizem dedi ki:

  Kazananlar belli oldu mu ?

 2. Murat dedi ki:

  Kaçıncı olduk..Nasıl öğrenebiliriz..İlk üçe giren şiirleri de merak ederiz..

 3. Aykut dedi ki:

  İlk 10 ‘a girenlere bu bildirildi mi yoksa odul toreni sirasinda mi ögrenilecek?

 4. bayder dedi ki:

  İlk 10 a girenlere bildirilmiş, ilk 40 a girenlerin şiirleri kitapta basılacakmış o da 10 güne kadar web sitede açıklanacakmış

 5. Hayal dedi ki:

  İnsanlar emek verip şiir göndermişler, yarışma tarihi geçti sizden iki satırlık bir açıklama yazısı bile yok. Emeğe saygı bu mudur?

BİR YORUM YAZ